А) 10-7x=7-x б) t+6,8=9t+10 в) 1+2,6z=6+3z

+3
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 11:41
    0
    10-7 х-7+х=0

    3-6 х=0

    6 х=3

    х=1/2

    т+6,8-9 т-10=0

    -3,2-8 т=0

    8 т=3,2

    т=0,4

    1+2,6z-6-3z=0

    -5-0,4z=0

    0,4z=5

    z=12,5