A) (√7-√3) ^2

b) (√10-8) (√10+8)

B) 2√50-3√8+√2

+5
Ответы (1)
  1. 3 мая, 09:11
    0
    A) = 7-3=4

    б) = √10^2+8√10-8√10-64 = 10-64=-54