1,25 х*6-6 = (3 х-2*3) - (х-1*6)

+3
Ответы (1)
  1. 28 июля, 16:17
    0
    3,1:х-1/6=1 5/93,1:х=1 5/9+1/63,1:х=1 13/18 х=3,1: 1 13/18 х=1,8