17*21-21*11+11*14+14*5

+1
Ответы (1)
  1. 23 мая, 00:32
    0
    21 * (17-11) + 14 * (11+5) = 21*6+14*16=7*2 * (3*3+16) = 14 * (9+16) = 14*25=350