А) х-6 у=17 Б) 3 х+2 у=5

5 х+6 у=13. - 5 х+2 у=45

+2
Ответы (1)
  1. 16 мая, 18:21
    0
    1) x-6y=17 5x+6y=13 x+5x-6y+6y=30 6x=30 x=30:6 x=5; 5*5+6y=13 25+6y=13 6y=13-25 6y=-12 y=-12:6 y=-2; 2) 3x+2y=5

    - 5x+2y=45

    3x - (-5x) + 2y-2y=5-45

    8x=-40

    x=-40:8

    x=-5;

    3 * (-5) + 2y=5

    -15+2y=5

    2y=5+15

    2y=20

    y=20:2

    y=10