3⁻³*3⁵⁄3³ + (3⁻¹) ² - (ᶾ²⁄3³) ²

+1
Ответы (1)
  1. 7 декабря, 22:36
    0
    (3^5/3^6) + (3^-2) - (3^4) / (3^6) = (3^-1) + (3^-2) - (3^-2) = 3^-1=1/3