1.√а-√b+29√a-√b=

2.48√х+2√х-2√у-50√х=

+1
Ответы (1)
  1. 12 мая, 19:47
    0
    1.30√а - 2√b=2 (15√a - √b)

    2. 50√x - 50√x - 2√y = - 2√y