А) {7 х-3 у=13

{х-2 у=5

Б) {4 х-у=11

{6 х-2 у=13

В) {25-х=-4 у

{3 х-2 у=30

+2
Ответы (1)
  1. 23 января, 08:53
    0
    A) {x=5+2y

    {7 (5+2y) - 3y=13

    {11y=-22

    {x=5+2y

    {y=-2

    {x=9