А) a (b-c) + d (c-b)

б) x (y-5) - y (5-y)

в) 3 a (2x-7) + 5b (7-2x)

г) (x-y) - a (y-x)

д) 3 (a-2) - (2-a)

е) 2 (3-b) + 5 (b-3)

+1
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 14:01
    0
    А) = аб-ас+сд-д^2

    б) = ху-5 х-5 у+у^2

    в) = 6 ах-21 а+35 б-10 бх

    г) = х-у-ау+ах

    д) = 3 а-6-2+а=4 а-8

    е) = 6-2 б+5 б-15=3 б-9