A) 3/5 - 0,1 =

Б) 0,2 * (3/4 - 0,8/2) =

В) 0,16 : 1/5 * 5 =

+4
Ответы (1)
  1. 6 апреля, 03:42
    0
    А) 3/5-0,1 = 0.5

    б) 0,2 * (3/4-0.8/2) = 0.07

    в) 0,16 : 1/5 * 5 = 4