0,5*0,6-2 2/9: (-1 1/3) ^2

+1
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 18:19
    0
    0,5*0,6-2=1,7

    2/9: (-11/3) ^2=242/81

    -11/3^2=121/9