У=х^2+3 х=-3, х=2, у=0

+2
Ответы (1)
  1. 30 августа, 22:57
    0
    X=-3,

    y = (-3) ^2+3

    y=9+3

    y=12

    x=2

    y = (2) ^2+3

    y=7

    y=0

    x^2+3=0

    x^2=-3

    корней нет