3,2y-0,6=2,7y + (1,1y-0,2) + 0,8

+1
Ответы (2)
  1. 19 ноября, 17:10
    0
    3,2 у - 0.6 = 2.7 у = 1.1 у-0.2 + 0.8

    3.2 у-2.7 у-1.1 у = 0.8-0.2+0.6

    -0.6 у=1.2

    у = 1.2 : - 0.6

    у=2
  2. 19 ноября, 17:39
    0
    3,2 у-2,7 у-1,1 у=0,2+0,8+0,6

    -0,6 у=1,6

    у=1,6 / (-0,6)

    у=16 / (-6)

    у = - 2 2/3