59-2 * (99: (55-13*4) - 30:15*2) + 99

+5
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 12:55
    0
    59-2 * (99: (55-52) - 30:15*2) + 99=59-2 * (99:3-2*2) + 99=59-2 * (33-4) + 99=59-58+99=100