1 1/12: (1 13/18-2 5/9) =

+5
Ответы (1)
  1. 6 апреля, 17:11
    0
    1 1/12: (1 13/18-2 5/9) =; 1) - 1 1/6; 2) 13/12*6/7=-13/14