Розташуйте дроби в порядку спадання 1/4 1/2 3/8 5/16 7/32

+2
Ответы (2)
  1. 5 декабря, 00:55
    0
    Общий знаменатель 32

    1/4 = 8/32

    1/2 = 16/32

    3/8 = 12/32

    5/16 = 10/32

    7/32

    Получаем в числителе:

    16 > 12 > 10 > 8 > 7

    Ответ: 1/2; 3/8; 5/16; 1/4; 7/32
  2. 5 декабря, 02:08
    0
    1/2=16/32.

    1/4=8/32.

    3/8=12/32.

    5/16=10/32.

    Порядок: 1/2; 3/8; 5/16; 1/4; 7/32.