Д) (y-4) (3y-4)

е) (6a-5) (6a-1)

ж) (2b+3) (3b-2)

з) (7z-2) (z-3)

+4
Ответы (2)
  1. 14 августа, 02:16
    0
    Д) (у-4) (3 у-4) = 3 у (в квадрате) - 4 у - 12 у + 16 = 3 у (в квадрате) - 16 у + 16.

    е) (6 а-5) (6 а-1) = 36 а (в квадрате) - 6 а - 30 а + 5 = 36 а (в квадрате) - 36 а + 5.

    ж) (2 в + 3) (3 в-2) = 6 в (в квадрате) - 4 в + 9 в - 6 = 6 в (в квадрате) + 5 в - 6.

    з) (7z-2) (z-3) = 7z (в квадрате) - 21z - 2z + 6=7z (в квадрате) - 23z + 6.
  2. 14 августа, 05:08
    0
    Д) 3 у в квадрате-4 у-12 у+16=3 у в кв.-16 у+16

    е) 36 а в квадрате-6 а-30 а+5=36 а в кв.-36 а+5

    ж) 6b в квадрате-4b+9b-6=6b в кв.+5b-6

    з) 7z в квадрате-21z-2z+6=7z в кв.-23z+6