А) а (а+3) - 2 (а+3)

б) ах-ау+5 х-5 у

в) х²-ху-4 х+4 у

г) ab-ac-bx+c - b

+2
Ответы (1)
  1. 11 июля, 15:15
    0
    А) а (а+3) - 2 (а+3) = (a+3) (a-2)

    б) ах-ау+5 х-5 у = a (x-y) + 5 (x-y) = (x-y) (a+5)

    в) х²-ху-4 х+4 у=x (x-y) - 4 (x-y) = (x-4) (x-y)