чему равно √ (7 + 2√6) * √ (7 - 2√6)

+4
Ответы (1)
  1. 19 июня, 06:23
    0
    √ (7+2√6) * √ (7-2√6) = √ (7² - (2√6) ²) = √ (49-24) = √25 = 5