1/2 х^2-1/2=1/6 х (х+5)

+3
Ответы (1)
  1. 19 марта, 02:28
    0
    1/2 х^2-1/2=1/6 х^2+5/6

    1/2 х^2-1/6 х^2=5/6-1/2

    1/3=1/3