1) (11-√17) (11+√17)

2) (√43-5) ² + (√6+√5) ²

+4
Ответы (1)
  1. 25 августа, 14:14
    0
    (11-√17) (11+√17) = (11*11) + (11*√117) - (11*√17) - (√17*√17) = 121+11√17-11 √17-17=121-17=104