0,8√54,76+9/10*√2,25-√79,21

+1
Ответы (1)
  1. 31 августа, 09:54
    0
    0.8 * 7.4 + 0.9 * 1.5 - 8.9=

    5.92 + 1.35 - 8.9=

    7.27 - 8.9=

    = - 1.63