4/9*18

46/75:23/45

2/3:4

+1
Ответы (1)
  1. 26 октября, 09:12
    0
    (4*18) / 9 = (4*2) / 1=8

    (46*45) / (75*23) = 2070/1725=1,2

    (2*1) / 3*4) = 1 / (3*2) = 1/6