0,1 * (-3) ^3-0,7 * (-3) ^2-31

+4
Ответы (1)
  1. 26 января, 06:45
    0
    0,1 * (-3) ^3-0,7 * (-3) ^2-31=0,1 * (-27) - 0,7*9-31=2,7-6,3-31 = - 34,6