4.7/8: (2.3/4+1.10/19)

+4
Ответы (1)
  1. 1 июля, 23:36
    0
    2 3/4+1 10/19=2 57/76+1 40/76=3 97/76 4 21/76

    4 7/8:4 21/76=39/8*76/325=57/50=1 7/50=1,14