5^8+5^6:2*5^7

2*5^10-5^11:6*5^11

+4
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 00:05
    0
    5^6 (25+1) / (2*5^7) = 26/10=2,6

    5^10 (2-5) / (6*5^11) = - 3 / (6*5) = - 0,1