6 3/5*0.31+3 2/5*0.31

+4
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 02:30
    0
    (6 3/5+3 2/5) * 0,31=3,1 1) 6 3/5 + 3 2/5 = 9 5/5 = 10 2) 10*0,31=3,1