5,2^2-4,8^2

1,1^2-2●1,1+1

+3
Ответы (2)
  1. 23 ноября, 01:18
    0
    1) 27,04-23,04=4 2) 1,21-2,2+1=0,01
  2. 23 ноября, 04:06
    0
    5,2^2=27,04

    4,8^2=23,04 27,04-23,04=4

    1,1^2=1,21-3,2=-1,99