3*10^-1+5*10^-3+4*10^-4

+5
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 10:53
    0
    3*0,1 + 5*0,001 + 4*0,0001 = 0,3 * 0,005 + 0,0004 = 0,3054