0.1 * (-8) ^3 + 0.2 * (-8) ^2 - 25

+4
Ответы (1)
  1. 31 октября, 22:52
    0
    0.1 * (-512) + 0.2*64-25=-51,2+12,8-25=-38,4-25 = - 63,4