Представить в виде многочлена (x-3) в квадрате * (х+3) в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 11:07
    +1
    (x-3) (x-3) (x+3) (x+3) - = (x^2-9) (x^2-9) = (x^2-9) ^2=x^4-18x^2+81