A) (m-3) (4+m) = ?

б) (4 у-х) (3 х-2 у) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 03:44
    0
    1) 4m+m^2-12-3m=m^2-m-12

    D=1+48

    x (1) = 8 x (2) = 6