1) (7 х+10 у) (10 у-7 х)

2) (3 а-0,2b) ^2

3) (0,1x+2y) ^2

4) (a-1) (a^2+a+1)

5) (у+2) (у^2-2y+4)

+3
Ответы (1)
  1. 30 октября, 07:51
    0
    1) (7x+10) (10y-7x) = 70xy - 49x^2+100^2-70xy=-49x^2+100y^2.

    2) (3a-0,2b) ^2=9a^2-1,2ab+0,4b^2.

    3) (0,1x+2y) ^2=0,01x^2+0,4xy+4y^2.

    4) (a-1) (a^2+a+1) = a^3+a^2+a-a^2-a-1=a^3-1.

    5) (y+2) (y^2-2y+4) = y^3-2y^2+4y+2y^2-4y+8=y^3+8.