73,4^2+73,4*17,2-90,6*63,4

+5
Ответы (2)
  1. 18 июня, 18:38
    0
    73,4^2+73,4*17,2-90,6*63,4=906
  2. 18 июня, 19:37
    0
    =73,4 (73,4+17,2) - 90,6*63.4=

    =73.4*90.6-90.6*63.4=

    =90.6 (73.4-63.4) =

    =90.6*10=906