3 (5x-7) = 5 (3x+4)

6 (2x+1/6) = 5 (2.4x+0.2)

+5
Ответы (1)
  1. 24 октября, 22:02
    0
    12x+1=12x+1

    12x-12x=1-1

    0=0

    а в 1 ом точно правильно написано?