1.4 (y-1) - 2.6 (1-2y) = 3.4 (1-y)

+2
Ответы (1)
  1. 22 января, 09:21
    0
    1,4 у-1,4-2,6+5,2 у=3,4-3,4 у

    1,4 у+5,2 у+3,4 у=3,4+1,4+2,6

    10 у=7,4

    у=7,4/10

    у=0,74