А) 2x+5=2 (x+1) + 11 б) 5 (2y-4) = 2 (5y-10)

+3
Ответы (2)
  1. 1 июля, 06:35
    0
    А) 2 х-2 х=2+11-5

    0 х=8

    нет решения

    б) 10 у-10 у=-20+20

    0 х=0

    х∈ (-∞; ∞)
  2. 1 июля, 09:02
    0
    A) 2x+5=2 (x+1) + 11; б) 5 (2y-4) = 2 (5y-10) ;

    2x+5=2x+2+11; 10y-20=10y-20;

    4x=8; y=0;

    x=2;

    Простая задача)