27 августа, 14:39

Твір роздум улюблені пісні моєї мами

+1
Ответы (2)
 1. 27 августа, 15:38
  0
  Улюблені пісні моеї мами ті, що мають глибину 100 метрів, що розповідають про найкращу батьківщину. Ті що співала вона мені, коли я ще був у колисці. А ще вона любить пісні, які мають сміст, ті що так і ваблять заспівати їх. Тому я, як і моя мама хочу щоб ми співали разом ці пісні!
 2. 27 августа, 16:01
  0
  Моя мама народилася в селі, але зараз живе в місті. Коли вона була маленькою дівчинкою, то часто слухала пісні, які співала її мама, моя бабуся. І багато з них пам'ятає й досі. Наприклад, коли у мами сумний настрій, вона співає пісню:

  "Зоре моя вечірняя"

  Зоре моя вечірняя, Зійди над горою,

  Поговорим тихесенько

  В неволі з тобою.

  Розкажи, як за горою

  Сонечко сідає,

  Як у Дніпра веселочка

  Воду позичає.

  Як широка сокорина

  Вітки розпустила,

  А над самою водою

  Верба похилилась.

  Ця пісня написана на слова Т. Шевченко і музику Я. Степового.

  Коли я слухаю її, стає сумно, спливають образи заходу над річкою, широких схилів Дніпра; красивих дерев, які опускають свої вітки до самої води. І я думаю - яка ж красива природа в наший рідній Україні, як красива душа поета, що склав пісню; і як тонко відчув композитор смуток і надію її слів.
Знаете ответ?
Сомневаетесь в ответе?
Найдите правильный ответ на вопрос ✅ «Твір роздум улюблені пісні моєї мами ...» по предмету 📘 Украинский язык, а если вы сомневаетесь в правильности ответов или ответ отсутствует, то попробуйте воспользоваться умным поиском на сайте и найти ответы на похожие вопросы.
Смотреть другие ответы