9 октября, 05:33

Скласти росказ про весну из 10 речень и подчеркнуть дие слова 2 линиями

+3
Ответы (2)
 1. 9 октября, 05:42
  0
  Прийшла весна. Крига на річці почала буйно ломитися. З теплих країв додому почали вертатися птахи. Сонечко стало більш тепло гріти. Весна - це пора квітіня квітів. У лісі вже почали цвісти просліки. Весна чудова пора року!

  Дієслова: Прийшла, ломитися, вертатися, почали, стало, гріти, почали, цвісти.
 2. 9 октября, 06:51
  0
  Весна-чудова пора року! Природа прокидається, наповнюється енергією, життям. Яскраве сонце стає тепліше з кожним днем, завдяки чому тане сніг, перетворюючись на бурульки на дахах будинків і дерев. З'являються великі калюжі, по яких так люблять ходити діти. З далеких країв прилітають птахи, всюди розноситься їх щебетання. День стає більше! Як тільки висихають калюжі, проростає трава, пізніше на деревах набухають бруньки, які перетворяться в листочки. Ніколи не забути і перший весняний дощ, він здається таким веселим, завзятим, теплим і доброзичливим! А слабкий вітерець, той самий - легкий, весняний?! Весь світ з приходом весни наповнюється фарбами, звуками, запахами і натхненням!
Знаете ответ?
Сомневаетесь в ответе?
Найдите правильный ответ на вопрос ✅ «Скласти росказ про весну из 10 речень и подчеркнуть дие слова 2 линиями ...» по предмету 📘 Украинский язык, а если вы сомневаетесь в правильности ответов или ответ отсутствует, то попробуйте воспользоваться умным поиском на сайте и найти ответы на похожие вопросы.
Смотреть другие ответы