8 марта, 09:31

Помогите написать эссе на тему Байтерек 8 чудо света

+1
Ответы (1)
 1. 8 марта, 09:51
  0
  Багатьом із нас важко зрозуміти те відчуття щастя, яке дарує весняний вітер у обличчя зі швидкістю 140 км/год. під ревіння літрового мотора і мерехтіння зірок над нічним трасою. Багатьом, але не байкерам. Вони - одні з небагатьох представників субкультур, члени яких по-справжньому "один за всіх і всі за одного". Для них байк - не просто галасливий і швидкий транспорт пересування, це - їхній стиль життя. Серед є віруючі, є й затяті безбожники. Але об'єднує їх одне - швидкість.

  Дві точки зору

  У наш час серед людей побутує дві абсолютно полярні точки зору щодо байкерів. Дехто вважає, що це - потенційні самогубці, яким начхати на всіх і все, починаючи з правил дорожнього руху й закінчуючи рідними та близькими, що чекають на них удома. Інші ж говорять про них, як про любителів швидкої їзди, і поважає їхню любов до романтики двоколісного життя.

  Так, з одного боку, це - волелюбні, вольові, сильні людини, які не бояться ризику. Дощ і вітер, швидкість і небезпека далеких доріг не лякають "нічних вовків". З іншого боку, ЗМІ сформували в громадськості зовсім іншу думку. Багато хто ставиться до байкерів нешанобливо, вважаючи їх руйнівниками, ворогами суспільства й законів, тісно пов'язаними зі злочинами. Завдяки мас-медіа, у масовій свідомості закріпився розпливчастий, але однозначний образ байкера - п'яного, нещадного й жорстокого.

  Сучасний кінематограф теж вніс свої негативні корективи. Байкери, однак, не поділяють загальної точки зору, і заперечують приписуване їм гасло: "І тільки два колеса відділяє нас від неба".

  Етимологія й історія

  З огляду на все більше число мотоциклів на шляхах, багато хто не проти дізнатися, звідки ж "ростуть ноги" в такого явища, як байкерство. Як і з якою метою живуть байкери, наскільки глибока їхня філософія, як поводяться в повсякденному житті, як їх розпізнати? Почнімо від самого початку. Cлово motorcycle утворене від двох латинських коренів: moto - рухатися і cycle - колесо. Тож "мотоцикл" - це "рухомий на колесах". Зі словом bike усе набагато цікавіше: воно походить від bicycle - велосипед (буквально - "двоколісний"), а значить motobicycle - це мотоцикл чи мопед. Відповідно, biker (байкер) - це "людина, яка їздить на мотоциклі".

  Байкерська культура формувалася десятиліттями. А почалося все з того, що 1901 року двоє 20-річних винахідників з американського штату Мілвокі захопилися моторизацією велосипеда. Над створенням первістка трудилися Вільям Харлей і Артур Девідсон, а розробляло його двоє братів Артура - Волтер і Вільям. Тож можна стверджувати, що історія байкерів почалася саме з "харлеїв". У свою чергу, останні зробили свою продукцію чимось більшим, ніж просто мотоцикл. Ступінь взаємодії водія з машиною нагадує взаємини між вершником і конем. Додайте до цього дикі звуки, шалену швидкість і, звісно, рівень адреналіну в крові. Усе це спонукало компанію до створення потужних і сильних двигунів і мотоциклів.
Знаете ответ?
Сомневаетесь в ответе?
Найдите правильный ответ на вопрос ✅ «Помогите написать эссе на тему Байтерек 8 чудо света ...» по предмету 📘 Русский язык, а если вы сомневаетесь в правильности ответов или ответ отсутствует, то попробуйте воспользоваться умным поиском на сайте и найти ответы на похожие вопросы.
Смотреть другие ответы