28 июня, 11:21

Сотникова 7 класс stunde 68 lektion 10 numer 3 перевод

0
Ответы (1)
  1. 28 июня, 13:05
    0
    Катерина розповідає про Батьківщину.

    Я живу в Україні. Це моя Батьківщина. Знаходиться в східній Європі. Україна межує з Росією на сході та на північному сході, на півночі з Білорусією, Польщею, Словакиєю, Угорщиною на заході, Румунією на південному заході. На півдні країни знаходиться чорне море та азовське море.

    Країна складається з областей. Українські краєвиди дуже мальовничі. Ліси і луки на півночі, степи у центрі й півдні. Є високі гори Карпати на заході України. Серце країни - столиця України - Київ. Київ є старим і одночасно молодим містом, культурним і політичним центром. Тут засідає парламент країни, Верховна рада. У місті є багато музеїв, церков, театрів, фабрик, ВУЗ-ів та університетів. Київ разташований (лежить) на найбільшій річці України - на Дніпрі. На річці можно прекрасні та цікаві подорожі на кораблі здійснити та через країну проїхати. Так можно краще з країною та її жителями познайомитися.
Знаете ответ?
Сомневаетесь в ответе?
Найдите правильный ответ на вопрос ✅ «Сотникова 7 класс stunde 68 lektion 10 numer 3 перевод ...» по предмету 📘 Немецкий язык, а если вы сомневаетесь в правильности ответов или ответ отсутствует, то попробуйте воспользоваться умным поиском на сайте и найти ответы на похожие вопросы.
Смотреть другие ответы