11 - (13-?) = 7 15 - (4+?) = 6 7 + (14-?) = 13

+5
Ответы (2)
  1. 3 апреля, 01:52
    0
    11 - (13-9) = 7

    15 - (4+5) = 6

    7 + (14-8) = 13
  2. 3 апреля, 04:01
    0
    11 - (13-9) = 11-4=7

    15 - (4+5) = 15-9=6

    7 + (14-8) = 7+6=13