4,23 - (3,2+8,4) + (1,6-4,24) + 3,24

+3
Ответы (2)
  1. 17 июля, 22:25
    0
    4,23-11,6 + (-2,64) + 3,24=4,23-11,6-2,64+3,24=-6,77
  2. 17 июля, 23:18
    0
    1) 3,2+8,4=11,6

    2) 1,6-4,24=-2,64

    3) 4,23-11,6=-7,37

    4) - 7,37 + (-2,64) = - 10,01

    5) - 10,01+3,24=-6,77