А) 8 х-7 х+10=12 б) 13 у+15 у-24=60

в) 3z-2z+15=32 г) 6t+5t-33=0

+4
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 18:58
    0
    а) 8 х-7 х+10=12

    8 х - 7 х = - 10 + 12

    х=2

    б) 13 у+15 у-24=60

    13y+15y=24+60

    28y=84

    y=84 : 28

    y=3

    в) 3z-2z+15=32

    3z-2z = - 15 + 32

    z=27

    г) 6t+5t-33=0

    6t+5t=33+0

    11t=33

    t=33 : 11

    t=3