1) 2 (у-2) ≥3 у+1 2) 5 (у+1) ≤4 у+3

+1
Ответы (1)
  1. 18 июля, 04:26
    0
    2 (y-2) >=3y+1

    2y-4>=3y+1

    2y-3y>=1+4

    x<=-5

    5 (y+1) <=4y+3

    5y+5<=4y+3

    5y-4y<=3-5

    y<=-2