1) 8/35*15/32 2) 2.1/7*2,1 3) 4/5*3.5/6-0,8*1/3

+2
Ответы (1)
  1. 1 октября, 22:03
    0
    1) 8/35*15/32=3/28

    2) 2,1/7*2,1=4,41/7=0,63

    3) 4/5*3,5/6-0,8*1/3=1,4/3