додаваня дробив з однаковими знаменниками. 9 11/31 - 7 13/31 + 4 22/31 =

+4
Ответы (2)
  1. 6 июля, 08:46
    0
    9 11/31-7 13/31+4 22/31=2 4/31+4 22/31=6 26/31
  2. 6 июля, 09:03
    0
    9 11/31 - 7 13/31 + 4 22/31 = 8 42/31-7 13/31+4 22/31=1 29/31+4 22/31=5 51/31=

    =6 20/31