34 х (m + 1.2) = 61.2

+5
Ответы (1)
  1. 1 марта, 00:09
    0
    34 * (м + 1.2) = 61.2

    м + 1,2 = 61,2 / 34

    м + 1,2 = 1,8

    м = 1,8 - 1,2

    м = 0,6