0,29+0,6=; 0,67=; 0,74=; 0,57+0,3=; 1,36=; 2,45 - 1,3=; 3+0,24; 2-0,6.

+4
Ответы (1)
  1. 14 сентября, 08:49
    0
    0.29+0,6=0,89

    0,67?=67/100

    0,74=74/100=37/50

    0,57+0,3=0,87

    1,36=136/100=34/25

    2,45-1,3=1,15

    3+0,24=3,24

    2-0,6=1,4