3200: (64*2-490:70*4) + 2068

+5
Ответы (2)
  1. 22 января, 19:19
    0
    1) 64*2=128

    2) 490:70=7

    3) 7*4=28

    4) 128-28=100

    5) 3200:100=32

    6) 32+2068=2100
  2. 22 января, 20:48
    0
    3200: (128-28) + 2068=3200:100+2068=32+2068=2100